Tłumaczenia stron internetowych,
Tłumaczenia stron internetowych

W czasach kiedy internet staje się głównym i najłatwiej dostępnym medium informacyjnym i reklamowym dla Państwa produktów i usług, najważniejsze jest bezbłędne tłumaczenie zawartych na stronie informacji.

Państwa najważniejsza wizytówka powinna mówić o profesjonalnym podejściu zarówno do kontrahentów jak i odbiorców Państwa produktów.

Dlatego tłumaczenia stron www powinni wykonywać osoby, kóre poza doskonałą znajomością języka zajmują się tłumaczeniami z danej dziedziny. Do tego niezbędna jest znajomość języka inernetu, która gwarantuje pozytywny odbiór czytanej treści.

W naszych tłumaczeniach bezwzględnie przestrzegamy tych zasad, tłumaczymy specjalistyczną zawartośc serwisów www, podpatrujemy najlepszych wśród Państwa branży w Polsce lub za granicą, dostosowujemy słownictwo do aktualnych trendów, zajmujemy sie oprogramowaniem.

Realizacja programistyczna.

Dzięki współpracy tłumaczy, webmasterów i grafików możemy oddać Państwu tłumaczenia stron www gotowe do udostępnienia on line. Wystarczy na dostęp do serwera a nasi graficy i programiści wykonają niezbędnne czynności, żeby Państwa witryna jak najszybciej mogła być zaprezentowana w innych wersjach językowych.

Ponizej kilka zrealizowanych przez nas tłumaczeń.

www.stat24.com
www.enterhotel.pl
www.edosushi.pl
www.cracow-life.com
www.mynetwork.pl
www.kwazar.com.pl
www.gerda.pl

Potrzebują Państwo dodatkowych informacji? Prosimy o kontakt pod numerem 012 633 26 42